Přívěsy, přívěsová technika Kladno

Nabízíme výrobu, servis a prodej brzděných i nebrzděných užitkových přívěsů a přepravníků ať už z naší produktové řady, nebo přímo na zakázku podle individuálního přání zákazníka.

Přívěsy jsou standartně osazovány komponenty (nápravy, kulové závěsy, nájezdové brzdy) vyráběné německou firmou KNOTT. Věškeré komponenty mají povrchovou úpravu žárovým nebo galvanickým zinkováním. Technické provedení a materiály používané při stavbě přívěsů jsou podřízeny plnému využití všech vlastností přívěsů.

Transporter

Nákladní přívěsy pro přepravu nákladu v provedení plato, korba, nebo korba s plachtou s celkovou hmotností do 3500 kg. Ložná plocha je vyplněna voduvzdornou překližkou s protiskluzovou úpravou, bočnice jsou vyrobeny z ocelových profilovaných šablon, s pocrchovou úpravou žárovým zinkem, nebo rovněž z voduvzdorné překližky a jsou lemovány profily z pozinkovaného plechu.

Boat

Přívěsy pro přepravu lodí a plavidel s celkovou hmotností do 3500 kg. Přívěsy jsou vybaveny pojezdovými kýlovými rolnami, navijákem a opěrami pro podepření trupu lodi a opěrou pro špičku lodi. Zadní světelná rampa je pro pohodlnou manipilaci s plavidlem plně demontovatelná.

Biker

Přívěsy pro přepravu až tří motocyklů, brzděné i nebrzděné. Součástí výbavy je nájezdová rampa a stabilní opěry předního kola motocyklů.

Skiboat

Přívěsy pro přepravu jednoho, nebo dvou vodních skůtrů, nebo jednoho vodního skůtru a motocyklu. Ve výbavě přívěsu je naviják pro vytažení skůtru z vody na přívěs a podpěry pro trup skůtru. Zadní světelná rampa je rovněž demontovatelná, stejně jako v případě přívěsů BOAT.

Speciální přívěsy

Přívěsy pro přepravu stavebních mechanismů, skříňové přívěsy, podvozky pro izotermické a jiné nástavby, plošiny nebo přívěsy přímo podle přání a zadání zákazníka.

Připravujeme

V technické přípravě výroby je řada přívěsů pro přepravu psů. Pokud máte o tento přívěs zájem, neváhejte a kontaktujte nás na tel. čísle 777 805 285.

Pokud jste nenalezli v naší produktové řadě přívěs, který potřebujete, kontaktujte nás, rádi Vám vyhovíme a přívěs Vám vyrobíme samostatně, přesně podle Vašich požadavků.

Náhradní díly na přívěsy

  • nápravy brzděné i nebrzděné výrobců KNOTT (Německo) a KROLL SPORTJACHT (Česká republika)
  • kulové závěsy KNOTT, SPORTJACHT, a AL – KO KOBER (Německo)
  • nájezdové brzdy KNOTT pro přímé oje a „V“ oje
  • lanovody, závěry bočnic, panty, opěrná kola, podlahová kotevní oka, ostatní uchycovací prvky, zakládací klíny plastové i ocelové, oje, ocelové profilové šablony pro výrobu bočnic přívěsů
  • veškré prvky elektroinstalace přívěsů – zadní sdružené lampy, boční a postranní poziční lampy, koncová světla do mlhy, osvětlení registrační značky, odrazky, kabely, zásuvky a zástrčky pro propojení přívěsu s tažným vozidlem
  • kompletní kola, disky a pneumatiky
  • navijáky, kýlové rolny, podpěry pro trup lodi, přední opěry pro loď nebo vodní skůtr

V součastné době se firma specializuje na výrobu lodních přívěsů a přívěsů dle specifických požadavků zákazníků a na provádění schválení přívěsů a karavanů do provozu na pozemních komunikacích a to i v případě, že přívěs nebo karavan není vybaven původními doklady. V naší nabídce i nadále naleznete výrobu ocelových konstrukcí, a ucelenou nabídku vrat německé firmy HORMANN a vjezdových bran pro rodinné domy a průmyslové objekty, které dodáváme včetně montáže a výrobky z hliníkových konstrukčních profilů (montážní stoly, dělící příčky, ochranné stěny aj.).

Přívěsy

Konstrukce přívěsu je řešena tak, aby bylo možné převážet samostatně vodní skútr, nebo jeden až tři motocykly a současně nedocházelo ke změně těžiště přepravovaného nákladu. Ve výbavě přívěsu je naviják pro manipulaci s vodním skútrem, opěry pro trup a příď vodního skútru, manipulační kolečko na oji přívěsu, opěra předního kola motocyklu a nájezdová rampa pro motocykl. Volitelným příslušenstvím může být rezervní kolo, zakládací klín i jiné příslušenství, podle Vašeho uvážení. Zadní světelná rampa, včetně kompletní elektroinstalace, je pro dobrý přístup do vody plně demontovatelná.